liekninimas

LIEKNINIMAS

Vakuuminis masažas STARVAC SP2 aparatu skatina kraujo pritekėjimą į audinius, taip pat gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei partina riebalų „deginimo“ procesus (lipolizę).

Tai veiksminga šalina viršsvorio kilogramus. Dėl geresnio deguonies tiekimo minkštėja audiniai, maitinami gilieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė.

Aparatas aprūpintas su 13 įvairios formos antgalių skirtingų kūno vietų masažui: patentuotas keturių ritinėlių antgalis atlieka cirkuliacinį masažą, panašiai,  kaip atliekant  masažo rankomis judesį ir pirštais sukant ir stumiant odos klostę. Masažas dvigubo siurbimo taurėmis gydo celiulitą, hypertrofinius randus, naudojamas limfos drenažui

Jokio skausmo ir mėlynių!

Procedūros trukmė – iki 1 valandos. Kursas – 10 – 15 procedūrų.

TRANSION

Liekninimo procedūra TRANSION aparatu – tai „fitnesas tingiesiems“, analogiškas chirurginėms procedūroms, tik be narkozės ir nepažeidžiant kūno audinių vientisumo.

TRANSION – vienintelis šiuo metu aparatas, kuris  sukelia ne tik linijinius raumenų susitraukimus, bet ir turi „išgręžiantį“ efektą, t.y. torsininį efektą (efektas panašus, kaip gręžiant skalbinius), kurio rezultate lyg išsigręžia riebalai ir pertekliniai skysčiai. Rezultatas – raumenys aktyvia naudoja energiją (gliukozę) iš nereikalingų riebalinių sankaupų, atsistato raumenų tonusas ir  dingsta probleminių zonų patinimas.

Kadangi raumenims reikia energijos judėjimui, ta energija gaunama iš riebalinio audinio, kuris supa stimuliuojamą vietą, nedelsiant sudegina angliavandenius, o po to – ir riebalus. Tokiu būdu pradeda veikti metabolinės transformacijos mechanizmas ir perteklinio riebalų kiekio šalinimas natūraliu būdu taip pat šalinant iš organizmo šlakus ir toksinius.

Procedūros efektas – smūgis riebalų sankaupoms. Naudojamas lokaliai probleminėms zonoms, pilvo, šlaunų, rankų, liemens liekninimui ir raumenų stangrinimui, celiulito gydymui, figūros atstatymui po gimdymo, kūno formų korekcijai; judėjimo funkcijos atstatymui po traumų ar susirgimų bei medžiagų apykaitos atstatymui.

Taikymas:

  • perteklinio riebalinio audinio sumažinimas
  • probleminių kūno vietų korekcija bet kurioje celiulito stadijoje
  • figūros korekcija po gimdymo
  • krūtų formos atstatymas (tame tarpe ir po maitinimo krūtimi)
  • raumenų masės padidinimas
  • greitas atsistatymas prarastų judėjimo funkcijų po traumos, insulto, paralyžiaus
  • medžiagų apykaitos procesų stimuliacija